Ako sa nestať starou vydrou

Milé dámy, ešte vás stále baví omieľať dokola

„Som stará, škaredá, opustená a nemilovaná?“

Tak si náš E-book stiahnite, čítajte a určite svoj názor zmeníte.

Stiahnite si E-book úplne zdarma

Ako sa nestať starou vydrou

alebo ako prejsť v pohode cez prechod

Ľahkovážna príručka o závažných veciach na 22 stranách

potrebná je ako soľ pre zrelé ženy, ktoré majú:

  • silu staré zmeniť
  • chuť nové stvoriť
  • sen znova žiariť

Stará vydra – kandidátka, nahliadnite, prosím do kapitoly „Záručný list“

Nedali vám záručný list, návod na život, dokonca ani diplom za úspešný príchod na tento svet? Možno máte na stene certifikáty, diplomy nejakej odbornosti. S tým sa môžete v tomto svete dobre predať, ale vlastnú smrť s tým neuplatíte. Svoj návod na život aj záručný list si napíšte samé. Radšej neskoro ako nikdy. Má len 9 bodov a platnosť neobmedzenú.

1. Myslím – Žijem

2. Viera

3. Nádej

4. Láska a Mať Rád

5. Zmysel života

6. Smäd

7. Sizyfos a Tantalos

8. TIPOS

9. Krás/k/a v zlatom reze

Zopár riadkov z podkapitoly č.9

Krása, ktorá má v sebe hĺbku, má zároveň iskru a príťažlivosť pre mužov i ženy, mladých aj starých. Je potom potešením byť v prítomnosti zrelej krásky a hodiť s ňou reč. A preto: Dajte si dobre padnúce spodné prádlo a šmrncovný účes, lebo „Stará vydra ide do záložne“. Sekt, sex, steak nie sú hriech a čokoláda je božím darom. Je to málo duchovné? No a?

Netrestajte telo olympijskými výkonmi v telocvični ani gaučovaním s televízorom. Na hormonálne zmeny je najlepšie dychové cvičenie – Chladná hlava a nohy v teple a mantrovanie: Myslím teda som. Proti poteniu uberte emocionálneho plynu a pridajte klimatizáciu sviežimi nápadmi. Málo ezoterické? No a?

Najlepším korením života je čili-humor, veď s úsmevom je každá žena o 20 rokov mladšia. Čili-humor vám zároveň pomôže s trávením tukov, cukrov a vlastných jedov.

Keď budete takto prechádzať cez prechod, už nikdy sa nebudete cítiť opustené, nemilované a keby niečo, tak zoberte do rúk túto príručku, verte, dobre vám to padne.

S naším E-bookom nikdy nezostááárneš,

keby predsa len áno, tak s úsmevom a šarmom.

…a na to jedna dáma /rozhodne nie stará vydra/ povedala…

Ako sa nestať starou vydrou – skvelý názov, mne sa tiež vybavuje zimník môjho drahého otca, aj kabát bol drahý a na golieri kožušina z vydry. Ako dieťa som ním bola fascinovaná, ako zrelá žena si nesiem spomienku na bezstarostnosť detstva, krásny odlesk goliera a obdiv k elegancii otca v klobúku s láskavým úsmevom. A tak podobne vnímam texty, ktoré som niekoľkokrát prečítala. Vo vážnych témach prinášajú hravú bezstarostnosť, čím povzbudia „že sa to dá“, obrázky a úvahy pod čiarou pridávajú textu eleganciu a vtipné skoro veršovačky láskavo pohladia. Zvedavosť, čo bude nasledovať a otázka „ako to myslí a je to tak?“ pozývajú do tanca s vlastným životom. Pre mňa svieže čítanie, inšpiratívne pošteklenie a zmysluplne strávený čas so sebou a pre seba.

Gabika Cviková

„Jedna vydra vodu nezamúti, ale vydra k vydre, ju už múti dobre.“