medzi nami – kamarátkami

Čo nás spojilo

Sme dve kamošky, ktoré sa pred  20 rokmi stretli /o našom veku taktne pomlčíme/. Odvtedy spolu a rady tvoríme odpovede na otázky, ktoré nám kladie život. Odpovedáme na ne vlastným know-how: Princípmi myslenia a myslením v princípoch. To nás spojilo a ani rieka Morava nás nerozdelí.

Čím sme si prešli

Do všeličoho sme za tie roky pichli náš zvedavý nos. Vyskúšali sme  čínsku medicínu, masáže, cvičebné a stravovacie systémy, filozofické a náboženské smery aj skupiny Gestalt psychologie. Očarila nás teória divadla, filmu, estetiky. Žiadny zo systémov nepoužívame výlučne, ale skôr nás všetky inšpirovali k premýšľaniu.

Čo z toho vzišlo

Nemáme certifikáty /vysoká škola života ešte neexistuje/, ale svoje poznanie a skúsenosti. Nie sme odborníčky na tarot, ale vieme čo je osud. Nie sme psychologičky, ale vieme, kde sídli strach. Nie sme lekárky, ale vieme, že ľudské telo sa opravuje a človek sa ozdravuje. Nie sme učiteľky, ale vieme, že zviera sa vychováva a človek sa vzdeláva.

Čo vám ponúkame

Tu ste našimi hosťami /vyzúvať sa nemusíte/ a my hostiteľkami. Na Blogu vás pohostíme príbehmi, úvahami, vtipnými postrehmi a radami, dostanete odpovede na svoje otázky, ale hlavne, získate praktické návody jak ostať pri rozume. S nami budete skrátka v dobrej spoločnosti.

Na našom webe sa riadime morálnym kódexom: „Nezabíjaj reklamou bližného svého ani seba samého!“

Čo na záver? Nečakajte roky na zázraky.

Pridajte si spolu s nami čokolády, soli, čili, nech to žitie aspoň za to stojí! Ak vaše žitie z čista jasna prestane za niečo stáť, treba sa rýchlo do Poradne objednať.

Lienka

Zdraví vás Lienka zo Slovenska, nohami na zemi, hlavou v oblakoch a srdcom medzi riadkami a na počiatku bolo predsa slovo

a keby niečo, tak lenka@atelierresume.eu

Medusa

Zdraví vás Medusa z Moravy, zmyslami v kráse, chápadlami v hlbinách, na povrchu iba chvíľku, aj tak je ten čas relatívny…

a keby niečo, tak svetlana@atelierresume.eu

„Je lepšie robiť jednu vec s veľkým účinkom,

než mnoho vecí s vedľajším účinkom.“