Slogany na výslní

Kde dvaja predávajú, tretí zarobí, lebo má slogany.

Chcete zaujať, priviesť k zamysleniu, či k úsmevu a popri tom všetkom aj predávať? Správne slová v správnom čase a na správnom mieste vám budú nápomocné. V našom ateliéri sú v ponuke aj mini texty s nadhľadom, krátke tak na dva glgy. Či si dáte pri čítaní zo dva glgy vody alebo vodky, to už nechám na vás. Pamätajte na starú známu vetu, že na počiatku boli slová…a potom vznikli slogany. Nasleduje malá ilustračná ukážka:

Pošteklili vám tieto slogany mozgovňu alebo bránicu? Určite áno. Tak nebuďte lakomí a doprajte to potešenie aj ostatným. Odhoďte opotrebované frázy, konvencie, tradície a…

Ponúkajte svoj tovar, či služby so šarmom a humorom.

Podobne jedinečné texty, aforizmy alebo slovné hračky môžu osviežiť vaše vizitky, stránky, plagáty alebo steny a nástenky. Napíšte na lenka@atelierresume.eu prehodíme spolu zopár slov, prípadne sa stretneme osobne, upresníme si predstavu a zjednáme cenu. Cena vás rozhodne nezahltí, aj ona bude len tak na dva glgy.

Nazrite ešte do blízkej minulosti našej tvorivej dielne

Okrem mnohého iného sa v ateliéri zrodilo unikátne meno, t.j. chutné sušienky boli u nás „pokrstené“ na Chrústalky. Musíte uznať, že takýto názov výrobku sa vždy pripomenie, no nie?

A Chrústalky zas šíria dobré meno Ateliéru Resumé na svojich etiketách v podobe chutných myšlienok.

Dobré chýry o nás zvestujú aj originálne aforizmy na knižných záložkách a podnecujú tak k úvahám knihomoľov, dobrodruhov, fantastov, študentov aj učiteľov.

Potešte seba alebo iných inšpiratívnymi „sexi“ textami, aforizmami, či sloganmi, napíšte na lenka@atelierresume.eu a Ateliér Resumé sa už teraz teší na vás.

„Len pri slovách s obsahom môžete rátať s ich dosahom.“