zoči-voči na kus reči

Keď mnohí robia to isté, nemusí to byť vždy to isté.

My robíme poradenstvo zdravého rozumu.

Chcete si oddýchnuť, tvoriť nové myšlienky alebo prijať dobrú radu nad zlato? Tak poďme svižne na to. Riešenia budeme vytvárať spolu, samozrejme s rozumom a humorom. Ak ste už prelustrovali náš Blog, prípadne E-book1, alebo E-book2 a chcete byť Zoči-voči, tu je naša ponuka:

Ponuka počas núdzového stavu

V zákaze stretávania vám ponúkame písomné a telefonické konzultácie alebo rozhovory cez Skype. 

Určite aj vás teraz trápia otázky o zdraví, prevencii, imunite, strese, psychohygiene, strachu, osamelosti, vzťahoch, zmysluplnosti, o tom, čo je nádej a ako vôbec kráčať životom ďalej.

Pokiaľ máte záujem o stretnutie vo virtuálnom svete – na Skype, na tom sa vopred dohodneme, rovnako ako na cene. Žiadne strachy, nebudú to žiadne veľké prachy. Neváhajte, vzájomné zdieľanie je prínosné a vždy výhodné.

Niet sa čoho obávať, ani pridlho vyčkávať, treba svoje otázky a myšlienky napísať na  lenka@atelierresume.eu alebo na 0948412223 zavolať. 

Štandardná ponuka

Ponúkame vám program Zoči-voči, skladajúci sa z dvoch častí. Pre telo je to skvelá  Antistresová masáž hlavy a rozhovor Na kus reči výborne poslúži mysli aj duši. Verte, dobre vám to padne. Čo vás teda čaká a neminie?

Antistresová masáž hlavy vás postavi zas na nohy.

Je to efektívna metóda ako si oddýchnuť, rýchlo sa uvoľniť aj naladiť.  Veľmi dobre si poradí s emocionálnym napätím, bolesťami hlavy aj svalovým stuhnutím. Masáž sa vykonáva v sede, v oblečení /najlepšie v pohodlnom tričku/ pri relaxačnej hudbe. Zahŕňa v sebe masáž lopatiek, ramien, šije, vlasovej časti hlavy, ušníc, čela a okolia očí. Pri jemných dotykoch sa odpútate od starostí aj bolestí. Úplne pri tom vypnete a možno si aj chutne schrupnete. Nebojte, zo stoličky nespadnete.

Na kus reči vám raz-dva mozog rozcvičí aj dušu osvieži.

Je to najúčinnejšia metóda ako dospieť ku každej pozitívnej zmene. Interaktívnym rozhovorom vám priblížime nové pohľady na všelijaké problémy a ukážeme ako správne premýšľať o zdraví, vzťahoch, o svete a o sebe. Základom je položenie principiálnych otázok Čo? Prečo? Ako? A pokračovaním je hľadanie – tvorenie odpovedí. Nelákame vás na modré z neba, ale objasňujeme témy, ktoré sú pre život nevyhnutné, tak napríklad:

Zdravie ako harmónia bio-psycho-sociálnych procesov

Emócie a ich ovládanie

Taktika taktných vzťahov

Poriadok – nástroj proti chaosu

Zmysluplnosť života

a ešte okrem toho, určite máte aj vy ďalších tém mnoho

Nečakajte roky na zázraky, ale rýchlo napíšte na:  lenka@atelierresume.eu  alebo volajte 0948412223 a stretneme sa zoči-voči. 

Kde, ako a začo?

Stretnutie Zoči-voči sa koná v „Ateliéri v podkroví“ na adrese: Nitra – pešia zóna,  Štefánikova ul. č. 30, vedľajší vchod Union poisťovne. 

To najlepšie na začiatok – Antistresová masáž hlavy, ktorá vám uvoľní stuhnuté ramená, napätú šiju aj pretlak v hlave. Tento relax si budete užívať cca 20 – 30 min a vyjde vás to na 13,- EUR. 

Po masáži sadneme si Na kus reči a pri čaji rozoberieme, kde vás päta tlačí. Spojenie Antistresovej masáže hlavy s rozhovorom trvá približne 60 min a zaplatíte 27,- EUR. 

Ak vám takýto model /masáž + na kus reči/ zachutí, môže byť pre vás pravidlom ako spojiť príjemné s užitočným. Tak a teraz ešte raz, stručne o čase a jasne o cene:

Antistresová masáž hlavy – samostatne, cca 20 – 30 min…..13,- EUR

Antistresová masáž hlavy + Na kus reči, cca 60 min…………..27,- EUR

Či už si chcete „baterky dobiť“, vyladiť, či svoje problémy spoločnou úvahou objasniť, ste vždy vítaní. Napíšte na lenka@atelierresume.eu alebo zavolajte  0948412223 a objednajte sa na poradenstvo zdravého rozumu.

                                               Teší sa na vás Lenka Sapárová 

Zopár ozvien od žien, ktoré prišli, videli, zakúsili a takto to opísali:

Keď stretnem dávnu kamarádku, s ktorou si mám čo po dlhej dobe povedať, neviem sa dočkať, kedy si sadneme k šálke dobrého čaju. Hmm, a nie hocijakého… Časovač ohlási krásnym gongom, že už je hotový a my môžeme začať…teda ja, Lenku som skoro nepustila k slovu…poznáte ten pocit, keď sa nemáte komu vyrozprávať, rozobrať starosti a len tak posedieť… Krásny minimalistický, ale útulne upravený priestor ma nabáda vypustiť všetko, čo ma ťaží… A poviem vám, že veľmi pomáha keď svoj problém nielen vypustím, ale počujem aj ozvenu. Hneď som si utriedila myšlienky a priority, a čo mi do hlavy nešlo, Lenka ukázala cestu… V mojom živote mi najviac pomohla rodina a kamaráti, takí naozajstní, do dažďa.

Bea Grupáčová

Mala som hlavu pod paľbou rôznych myšlienok, ktoré ma ťažili. Ako vždy sa týkali vzťahu. Môj klasický cyklický problém, ktorý sa mi aj tak najlepšie vidí, keď ho líčim niekomu inému. Lenka si nájde čas, aby sme sa vydali znova a zas, hľadať cestu z bludného kruhu. Je skvelé vrátiť sa z takéhoto stretnutia namotivovaná a odbremenená. Nájsť človeka, ktorý vie napomôcť bez dohovárania, odsúdenia, či výsmechu, je vzácnosť. A práve táto osôbka sa rozhodla, že svoju schopnosť počúvať a múdrosť, ktorú rokmi nadobudla, bude ponúkať aj iným ľuďom, ktorí blúdia vo svojom priestore myšlienok, predstáv a túžob.

Lucia Mesárošová

„Nie všetko, čo ide spočítať, sa počíta a nie všetko, čo sa počíta, ide spočítať.“