...zoči-voči...

s

kamarátkou do dažďa

V tomto čase núdzovom nám môžete napísať, telefonovať aj skypovať. Nie ste v tom predsa sami, sme v tom s vami.

 

Keď mnohí robia to isté, nemusí to byť vždy to isté. 

 

My sme "kamarátky do dažďa".

 

Skáčete v živote z blata do kaluže, pršia na vás len samé problémy, cítite sa ako zmoknuté kura, stratili ste dáždnik a nikto nie je nablízku?

Sme bližšie, než si myslíte a poskytneme vám "dáždnik"  z vlastného poznania,  schopností a skúseností.

  • "Kamarátka do dažďa" má všetkých 5P pokope: Počúva, Pochopí, Povzbudí, Poradí a Pśśśt /dôverné nikdy nezradí/.

Je poradkyňa životného štýlu a pracuje s vysokou pridanou hodnotou - neformálnou atmosférou, s humorom a pochopením. Príďte a zistíte to na vlastnej koži. Keďže, v tejto dobe infekčnej nie je umožnené osobné stretávanie, ponúkame vám písomné a telefonické konzultácie alebo rozhovory cez Skype. 

Témy na konzultácie sa v kríze ponúkajú úplne sami, aj vás určite trápia otázky o zdraví, prevencii, imunite, strese, psychohygiene, strachu, osamelosti, vzťahoch, zmysluplnosti, o tom, čo je nádej a ako vôbec kráčať životom ďalej...

Niet sa čoho obávať, ani pridlho vyčkávať, treba svoje otázky a myšlienky napísať na lenka@atelierresume.eu alebo na číslo telefónu 0948 412 223 zavolať. 

Pokiaľ by ste mali záujem o stretnutie vo virtuálnom svete - na Skype, na tom sa vopred dohodneme, rovnako ako na cene. Žiadne strachy, nebudú to žiadne veľké prachy. Neváhajte, ale uvažujte, vzájomné zdieľanie je vždy výhodné a prínosné.

Ak sa spoločenský život dostane do svojich koľají, pokračujeme v našej štandardnej ponuke, popísanej nižšie.

Ponúkame vám program Zoči-voči, skladajúci sa z dvoch častí. Pre telo je to skvelá Antistresová masáž hlavy a rozhovor Na kus reči výborne poslúži mysli aj duši. Verte, dobre vám to padne. Čo vás teda čaká a neminie?

  • Antistresová masáž hlavy vás postavi zas na nohy.

Je to efektívna metóda ako si oddýchnuť, rýchlo sa uvoľniť aj naladiť.  Masáž sa vykonáva v sede, v oblečení /najlepšie v pohodlnom tričku/ pri relaxačnej hudbe. Zahŕňa v sebe masáž lopatiek, ramien, šije, vlasovej časti hlavy, ušníc, čela a okolia očí. Úplne pri tom vypnete a možno si aj chutne schrupnete.

  • Na kus reči vám raz-dva mozog rozcvičí aj dušu osvieži.

Je to najúčinnejšia metóda ako dospieť ku každej pozitívnej zmene. Interaktívnym rozhovorom vám priblížime nové pohľady na všelijaké problémy a ukážeme ako správne premýšľať o zdraví, vzťahoch, o svete a o sebe. Základom je položenie si absolútne principiálnej otázky Prečo? A až následne Ako? Nelákame vás na modré z neba, ale objasňujeme témy, ktoré sú pre život nevyhnutné, tak napríklad:

Prečo vzniká stres? Ako denne v presse nebyť v strese?

Prečo otročíme emóciám? Ako ich ukočírovať?

 Prečo horíme do vyhorenia? Ako úsporne svietiť?

 Prečo sa doťahujeme vo vzťahoch? Ako žiť taktne v spolužití?

Prečo máme bolesti hlavy, krížov, kolien? Ako sa v mysli rozhýbať? 

Prečo lepíme na seba prebytočné kilá? Ako byť zdraví a ešte k tomu šik? 

Prečo sa necháme valcovať chaosom? Ako tvoriť usporiadanosť a rád? 

Prečo ochorieme? Ako posilniť a obnoviť imunitu?

Prečo zažívame beznádej? Ako tvoriť zmysluplnosť?

a ešte okrem toho, určite máte aj vy ďalších tém mnoho...

Nečakajte roky na zázraky, ale rýchlo napíšte na:  lenka@atelierresume.eu , alebo zavolajte na číslo tlf.: 0948412223 a stretnete zoči-voči "kamarátku do dažďa". 

Kde, ako a začo?

Stretnutie Zoči-voči sa koná v "Ateliéri v podkroví" na adrese: Nitra - pešia zóna,  Štefánikova ul. č. 30, vedľajší vchod Union poisťovne. 

To najlepšie na začiatok - Antistresová masáž hlavy, ktorá vám uvoľní stuhnuté ramená, napätú šiju aj pretlak v hlave. Tento relax si budete užívať cca 20 - 30 min a vyjde vás to na 11,- EUR. 

Po masáži sadneme si Na kus reči a pri čaji rozoberieme, kde vás päta tlačí. Spojenie Antistresovej masáže hlavy s rozhovorom trvá približne 60 min a zaplatíte za to 22,- EUR. 

Ak vám takýto model /masáž + na kus reči/ zachutí, môže byť pre vás pravidlom ako spojiť príjemné s užitočným. Tak a teraz ešte raz, stručne o čase a jasne o cene:

 

  • 1. Antistresová masáž hlavy - samostatne, cca 20 - 30 min.....11,- EUR
  • 2. Antistresová masáž hlavy + Na kus reči,.........cca 60 min.....22,- EUR
  •  

Či už si chcete "baterky dobiť", vyladiť, či svoje problémy spoločnou úvahou objasniť, ste vždy vítaní. Na splnenie vašich želaní stačí zopár klikov na tomto mieste... lenka@atelierresume.eu ,  alebo zavolať ... 0948412223 ...a  potom prejsť pár desiatok krokov po pešej zóne v našom meste.

                                               Teší sa na vás "kamarátka do dažďa" Lenka Sapárová 

Zopár ozvien od žien,

 

ktoré prišli, videli, zakúsili a takto to opísali:

 

Keď stretnem dávnu kamarádku, s ktorou si mám čo po dlhej dobe povedať, neviem sa dočkať, kedy si sadneme k šálke dobrého čaju. Hmm, a nie hocijakého... Časovač ohlási krásnym gongom, že už je hotový a my môžeme začať...teda ja, Lenku som skoro nepustila k slovu...poznáte ten pocit, keď sa nemáte komu vyrozprávať, rozobrať starosti a len tak posedieť... Krásny minimalistický, ale útulne upravený priestor ma nabáda vypustiť všetko, čo ma ťaží... A poviem vám, že veľmi pomáha keď svoj problém nielen vypustím, ale počujem aj ozvenu. Hneď som si utriedila myšlienky a priority, a čo mi do hlavy nešlo, Lenka ukázala cestu... V mojom živote mi najviac pomohla rodina a kamaráti, takí naozajstní, do dažďa.
Bea Grupáčová
Mala som hlavu pod paľbou rôznych myšlienok, ktoré ma ťažili. Ako vždy sa týkali vzťahu. Môj klasický cyklický problém, ktorý sa mi aj tak najlepšie vidí, keď ho líčim niekomu inému. Lenka si nájde čas, aby sme sa vydali znova a zas, hľadať cestu z bludného kruhu. Je skvelé vrátiť sa z takéhoto stretnutia namotivovaná a odbremenená. Nájsť človeka, ktorý vie napomôcť bez dohovárania, odsúdenia, či výsmechu, je vzácnosť. A práve táto osôbka sa rozhodla, že svoju schopnosť počúvať a múdrosť, ktorú rokmi nadobudla, bude ponúkať aj iným ľuďom, ktorí blúdia vo svojom priestore myšlienok, predstáv a túžob.
Lucia Mesárošová

"Nie všetko, čo ide spočítať, sa počíta a nie všetko, čo sa počíta, ide spočítať." 

- William Bruce Cameron -